1.Gün Cumartesi

Saat 14:00’de Fethiye limanından avara ve test dalışı için uygun yere demirleme. Burada dalgıçlar seviyelerine göre ayrılır ve dalış eşi seçiminden sonra 45-50 dakikalık ilk dalış yapılır. Günün sonunda Turunçpınarı koyunda gecelemek üzere demirleme. Burada yüzebilir, karaya çıkabilir ve kano ile dolaşabilirsiniz. Yürüyüş sevenler sevimli dostumuz LUNA ve Mehmet Kaptan ile birlikte bir saatlik akşam yürüyüşüne katılabilirler.

2.Gün Pazar

Kahvaltı öncesi dalmak isteyenler için 07:30 da ilk dalış. Ikinci dalış noktamız Büyük Reef. Dalyan deresi veya Gökçe koyda öğle yemeği. Son dalış noktamız İblis Burnu. Dalış sonrası Gemile Adası önünde demirleme. Adada bulunan Bizans döneminden kalma kiliseleri, su sarnıçlarını ve yıkıntıları ziyaret edebilir, teknemizin ikramı kırmızı şarap eşliğinde eşsiz bir gün batımını izleyebilirsiniz.

3.Gün Pazartesi

Gün içinde Kabak Koyu, Kelebekler Vadisi ve Sancaklı koyunda dalış, kelebekler vadisinde yürüyüş. Akşam, Soğuksu Koyu’nda demirleme, isteyenler için Kaya Köy’e yürüyüş. Gece dalışı.

4.Gün Salı

Yeni Mağaralar bölgesinde ilk dalış. Ögle yemeğinden sonra Balaban Adası ve İblis Burnu’nda dalış. Günün sonunda Ağa Limanı koyunda demirleme. İsteyenler için antik LYDAI şehrine yürüyüş.

5.Gün Çarşamba

Peksimet ve Nar Adalarındaki dalışlardan sonra GÖCEK Limanı’na intikal. Kumanya takviyesi ve kısa bir Göcek turu. Burada Ömer’in sıcak midye dolmalarını tatmanız tavsiye edilir. Gece, Bedri Rahmi Koyu’nda demirleme ve Likya Kaya Mezarlarını ziyaret.

6.Gün Perşembe

Gün boyunca Afkule ve Sarıyarlar bölgesinde dalış. Gece Akvaryum koyunda demirleme. Gece dalışı.

7.Gün Cuma

Son gün olduğu için normal şartlarda dalış yapılmamaktadır. Uçuş problemi olmayanlar için bir dalış organize edilebilir. Saat 12:00’de FETHIYE Limanı’na dönüş için yola çıkıyoruz.