Teknemizde Dalış

Teknemizde geliş amacınız ve beklentileriniz doğrultusunda her türlü konfor ve güvenlik sağlanmıştır. Teknemizde iki adet Alkin marka, 232lt/dk ve MARINER190lt/dk hava basabilen 3 adet kompresör bulunuyor. Dolum sırasında elektrikli Alkin kompresörlerin sesini asla duymazsınız. Bu güçlü kompresörler size sınırsız dalış sağlamak için ekibimiz tarafından her an temiz ve bakımlı tutulur. 

14 dalıcının her biri için bir malzeme kasası ve oturma yeri bulunur. Bir hafta boyunca ekipmanınızı tekrar tekrar çözüp bağlamanıza gerek kalmadan dalışlarınızı yapabilirsiniz. DIN ve INT sistemlerine uygun, 10lt, 12lt ve 15lt’lik çelik tüplerimiz ve diğer dalış malzemelerimizi kendini kanıtlamış, güvenilir markalardan sağlıyoruz ve sürekli bakımlarını yapıyoruz.

Güvenliğin ön planda tutulduğu teknemizde acil durumlar için her an kullanıma hazır iki adet oksijen tüpü ve bir adet seyyar oksijen seti bulunuyor. 

TUR BOYUNCA 16-18 DALIŞ İMKANI
Teknemizde her gün deneyimli rehber-eğitmenler eşliğinde iki dalış yapılır. Seviyeniz uygunsa dalış arkadaşınızla birlikte ek dalışlar yapma olanağı da bulabilirsiniz.

Dalmayanlar deneme dalışları yapabilir ve isteyenler seçecekleri disiplinlerin birinden (TSSF/CMAS-PADI) tur süresince eğitim ve sertifika alabilir. Kurslarla ilgili bilgileri Dalış Kursları bölümünde bulabilirsiniz. Sualtında görüş mevsimlere ve akıntı durumlarına göre değişkenlik gösterir. Endüstriyel kirlilikten en az etkilenen bölgemizde görüş zaman zaman 15 – 20 metreye düşse de çoğunlukla 40 – 45 metreleri rahatlıkla görebilirsiniz.